Kokių pakavimo priemonių prireiks?

pakavimo-priemones-pakavimo-paslaugosNorint persikraustyti reikia būti „apsiginklavus“ tam tikromis priemonėmis, kurios palengvina svarbų kraustymosi proceso etapą – pakavimą. Tad kokių priemonių reikia norint susipakuoti visus namuose esančius daiktus?

  • Kartoninės dėžės. Mažesnes skirkite sunkesniems daiktams, didesnes – lengvesniems. Šis balansas labai svarbus, kadangi pridėjus didelę dėžę pvz.,  sunkių krištolinių vazų, jos nepakelsite nuo žemės. Kiekvienos dėžės dugną papildomai užklijuokite lipnia pakavimo juosta (atsarga gėdos nedaro).
  • Pakavimo juosta. Turėkite tvirtai užsiklijuojančią specialiai pakavimui skirtą lipnią juostą(o ne kanceliarinę).
  • Šiukšlių maišai. Ne, šį kart jie skirti ne šiukšlėms, o minkštiems daiktams sukrauti, pvz., patalynei ar drabužiams.
  • Lipnūs lapeliai. Ant kiekvienos dėžės užklijuokite lapelį su informacija kas joje yra ir iš kokio kambario šie daiktai (pvz. „knygos ir receptų užrašai iš virtuvės“).
  • Burbulinė plėvelė. Ji skirta suvynioti dūžtančius daiktus: indus, veidrodžius, dekoracijas.
  • Pakavimo plėvelė. Ši lengvai sulimpanti plėvelė puikiai tinka suvynioti baldus ar jų dalis, taip apsaugant nuo subraižymo. Ji naudojama sujungti kelias dėžes į vieną objektą.

Perkraustymo paslaugos Vilniuje metu, jūsų supakuotus daiktus dar papildomai apsaugome pledais, kuriais apdengiami arba į juos suvyniojami dėžės ar baldai krovininiame automobilyje.

Jei neturite laiko ar reikalinga pagalba pakuojantis, kreipkitės – teikiamos pakavimo paslaugos.